Menu

ПРЕЗИДЕНТ ИЛЬВЕС НАГРАДИТ ГОСУДАРСТВЕННЫМИ НАГРАДАМИ 99 ЧЕЛОВЕК

СМОТРИ, КТО ПОЛУЧИТ НАГРАДУ. ПРЕЗИДЕНТ ИЛЬВЕС НАГРАДИТ ГОСУДАРСТВЕННЫМИ НАГРАДАМИ 99 ЧЕЛОВЕК. В 2014 году ордена и медали за особые заслуги из рук президента Эстонии Тоомаса Хендрика Ильвеса получат 99 человек. Помимо государственных наград будут вручены и денежные премии. Государственные награды получат и зарубежные друзья Эстонии.

В 2014 году ордена и медали за особые заслуги из рук президента Эстонии Тоомаса Хендрика Ильвеса получат 99 человек. Помимо государственных наград будут вручены и денежные премии. Государственные награды получат и зарубежные друзья Эстонии.

Торжественное награждение представленных к наградам пройдет 23 февраля в пярнуском театре «Эндла».

Valgetähe III klass

Anzori Barkalaja — hariduselu edendaja, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia direktor
Julia Beljajeva — vehkleja, maailmameister
Madis Habakuk — majandusteadlane ja hariduselu edendaja
Valdo Kalm — ettevõtluse ja infotehnoloogia valdkonna edendaja
Neeme Kuningas — lavastaja
Rainer Nõlvak — vabakonna eestvedaja, koristustalgute «Teeme ära» algataja
Kaido Ole — maalikunstnik
Jaan Priisalu — küberjulgeoleku valdkonna arendaja
Tarmo Soomere — mereteadlane ja matemaatik, akadeemik
Mait Summatavet — sisearhitekt ja disainer, Eesti Kunstiakadeemia emeriitprofessor

Valgetähe IV klass

Alvo Aabloo — materjaliteadlane, robootika populariseerija, Tartu Ülikooli professor
Galina Grigorjeva — helilooja
Kadri Hunt — muusikapedagoog ja koorijuht
Jüri Jõema — info- ja kommunikatsiooni valdkonna edendaja
Kristiina Kaasik — maalikunstnik
Ahto Kalja — e-riigi arendaja, Tallinna Tehnikaülikooli professor
Krista Kerge — keeleteadlane, Tallinna Ülikooli professor
Jaak Kikas — füüsikateadlane, Tartu Ülikooli professor
Mati Koppel — põllumajandusteadlane, sordiaretuse edendaja
Rein Kotov — filmioperaator
Toomas Kukk — botaanik, teaduse populariseerija
Margo Kõlar — helilooja, koorijuht, muusikapedagoog
Ene Lukka-Jegikjan — pärimusmuusika edendaja ja pedagoog
Jaak Läänemets — põllumajanduse ja ühistegevuse edendaja
Valeri Novikov — keelekümblusprogrammi edendaja
David James O’Brock-Kaljuvee — ettevõtluse edendaja
Ruth Oltjer — ettevõtluse edendaja
Arvo Ott — e-riigi arendaja
Peep Palumaa — biokeemik, Tallinna Tehnikaülikooli professor
Raul Parusk — projekti «Vaata Maailma» algataja ja eestvedaja
Mare Pork — psühholoog, juhtimiskonsultant, Tallinna Ülikooli emeriitprofessor
Heiki Pärdi — etnoloog, kultuuripärandi talletaja
Erkki Raasuke — ettevõtluse edendaja
Helve Raik — hariduselu edendaja
Neeme Raud — ajakirjanik
Anu Reinart — teaduse populariseerija, Tartu Observatooriumi direktor
Tiina Reinart — ajakirjanduse edendaja
Jaan Rekkor — näitleja
Andi Saagpakk — ettevõtluse edendaja
Anne Samlik — turisminduse arendaja
Edmund Smolarek — ettevõtja, kohaliku elu edendaja Harjumaal
Mai Suuder — logopeed, eripedagoog
Ellen Marja Valter — eestluse edendaja Kanadas
Aldur Vunk — ajaloolane, ajalootalletaja Pärnumaal

Valgetähe V klass

Jüri Aarma — kultuuriajakirjanik
Aleksandr Dormidontov — Eesti vene kogukonna ajaloo uurija ja talletaja
Taavet Hinrikus — ettevõtluse edendaja
Hille Hinsberg — vabakonna edendaja
Aleksandr Ivaðkevitð — näitleja, tantsupedagoog
Ene Jakobson — rahvatantsuõpetaja
Mai Jõevee — õpetaja, kohaliku elu edendaja Läänemaal
Jevgeni Kabanov — ettevõtluse edendaja
Vira Konõk — vähemusrahvuste koostöö edendaja
Viktoria Korpan — ajakirjanduse edendaja
Marju Kõivupuu — folklorist, pärimuskultuuri edendaja
Urmo Kübar — vabakonna edendaja
Heino Lill — korvpallitreener
Viktor Mets — jalgpallitreener, spordielu edendaja Järvamaal
Külli Must — kohaliku elu edendaja Tartumaal
Aavo Ots — trompetist, muusikapedagoog
Rein Põldme — ujumistreener, invaspordi edendaja
Raul Saaremets — muusikakultuuri edendaja
Artur Taevere — vabakonna ja sotsiaalse ettevõtluse edendaja
Villu Tamme — muusik
Renee Trisberg — küberturbe ekspert
Enno Tubli — orkestrijuht
Mati Tähemaa — insener, ringhäälingu edendaja ja ajaloo talletaja
Enno Uibo — ajaloo talletaja
Silvi Vare — keeleteadlane
Madis Võõras — teadustegevuse edendaja
Õie Väljas — ametiühingutegelane
Ants Ärsis — merenduse edendaja

Eesti Punase Risti I klass

Arne Lepp — anatoom, meditsiinihariduse edendaja, Tartu Ülikooli emeriitprofessor

Eesti Punase Risti II klass

Mari Majass — lastekirurg

Eesti Punase Risti III klass

Aleksander Lõhmus — neeruarst, kirurg
Margus Punab — androloog, arstiteadlane
Märt Vähi — sõltuvushaigete abistaja

Eesti Punase Risti IV klass

Malle Kobin — lastekaitsealase tegevuse ja puuetega inimeste toetaja
Maie Salum — lastekaitse edendaja

Eesti Punase Risti V klass

Kulle Leetla — vereandja
Kalev Palm — vereandja
Tiiu Parts — vereandja

Kotkaristi II klass

James Allen Adkins — Eesti-Ameerika Ühendriikide kaitsekoostöö edendaja, kindralmajor

Kotkaristi IV klass

Aivar Kokka — kaitseväelane, kolonel
Henno Kuurmann — kaitsepolitseiametnik
Olari Valtin — kaitsepolitseiametnik

Kotkaristi V klass

Toomas Lõhmus — politseiametnik, politseikapten
Marilis Sepp — politseiametnik, politseimajor

Kotkaristi kuldrist

Kuido Külm — kaitseliitlane, küberkaitse edendaja

Kotkaristi hõberist mõõkadega

Tiit Rooden — kaitseväelane, nooremveebel
Eiko Õim — kaitseväelane, nooremveebel

Maarjamaa Risti I klass

Vinton Gray Cerf — arvutiteadlane, TCP/IP tehnoloogia väljatöötaja, Ameerika Ühendriigid

Maarjamaa Risti III klass

Robert Nurick — Eesti-Ameerika Ühendriikide koostöö edendaja

Maarjamaa Risti IV klass

Ivo Hans Daalder — Eesti-NATO koostöö edendaja, Ameerika Ühendriigid
Manfred Glesner — Eesti infotehnoloogia hariduse toetaja, mikroelektroonika professor, Saksamaa
Maris Oðlejs — Eesti-Läti kultuurisidemete edendaja

Maarjamaa Risti V klass

Grigori Mussaljov — ersa rahvusliikumise edendaja, Venemaa
Alexander von Samson-Himmelstjerna — kohaliku elu toetaja Võrumaal, Saksamaa
Kosaku Yamaguchi — Eesti-Jaapani majandussuhete edendaja

фото. postimees.ee

Наслаждайся культурой дома

► Инфотелефоны отдела культуры

График работы:
по рабочим дням c 8.00 до 17.00):
• тел. 3599212 (школы)
• тел. 3599219 (детские сады)
В другое время можно направлять вопросы по э-мейл: kultuur@narva.ee.

Инфотелефоны круглосуточной помощи Департамента социальной помощи

Департамент социальной помощи Нарвы публикует инфотелефоны круглосуточной помощи, которые действуют в условиях чрезвычайного положения в стране!

53056001, 53054558 — вопросы по нуждающимся пожилым людям и взрослым людям с недостатками здоровья

53040627 — вопросы по прожиточному пособию

53012714 — отдел защиты детства

5512193 — директор (нуждающиеся пенсионеры)

Все телефоны специалистов департамента опубликованы на сайте департамента

Ida-Viru Ühistranspordikeskus MTÜ

В связи с чрезвычайным положением приостанавливается перевозка пассажиров на уездном маршруте
№ 123 NARVA – NARVA-JÕESUU
с 29.03.2020 до 30.04.2020.

Все расписания автобусных уездных линий Ида-Виру можно найти www.peatus.ee и www.ivytk.ee/soiduplaanid/.

MTÜ Ida-Viru Ühistranspordikeskus
E-mail: info@ivytk.ee
Тел: +372 5030201

ВНИМАНИЕ!

В связи с чрезвычайной ситуацией по распространению короновируса в государстве сообщаем Вам, что с 16.03.2020 прием в Департаменте социальной помощи будет проходить следующим образом:
• Понедельник: 09.00-12.00;
• Среда: 13.00 – 16.00.

Телефон кабинета приема 3569412.
Также можно воспользоваться телефонами специалистов на сайте www.narva.eewww.narvaabi.ee или по электронной почте.

По возможности просим предоставлять дигитально подписанные заявления и ходатайства для получения социальных услуг или помощи в Департамент социальной помощи на адрес электронной почти sotsiaalabiamet@narva.ee.

ВИДЕО

Июль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031